Masáž:

Když přijdete bez požadavku na konkrétní druh masáže, tak svou masážní sestavu propojuji s prvky více druhů masáží. S prvky sportovní, relaxační, havajské lomi lomi, či hloubkové masáže a v chladných měsících i s lávovými kameny. Vždy je to o vzájemné domluvě a také o tom jakou máte představu o masáži a s jakým záměrem za mnou jdete. Tím, že propojuji více druhů technik je moje masáž specifická, jedinečná a osobitá. Konkrétní masírované části těla domluvíme přímo před masáží v závislosti na Vašich potřebách a délce, kterou na masáž máme vyhrazenou.

Pozitivní přínos masáží:

– ulevují od bolesti a ztuhlosti svalů a zlepšují výkonnost pohybového aparátu

– napomáhají regeneraci svalstva a tkání

– podporují lymfatický a cévní systém v odplavování toxinů

– prokrvují pokožku a odstranění odumřelých částí pokožky

– odbourávají stres

– posilují imunitu

Moje masáž:

Masáž, kde propojuji více masérských technik a mých masérských zkušeností. Je ideální pro klienty, kteří přišli bez záměru na konkrétní druh masáže. Jedinečná a nejčastěji prováděná masáž. Doporučuji!

Relaxační masáž:

Slouží k odstranění únavy, pomáhá podpořit krevní oběh a vyloučit toxické látky z organismu. Uvolňuje tělo i mysl a celkově odstraňuje stres a napětí. V mém podání obsahuje jemnější, pomalejší hmaty a vědomé, pečující doteky.

Sportovní masáž:

Slouží k odstranění ztuhlosti a bolestivosti svalstva, přispívá k regeneraci svalového aparátu. Je některými svými hmaty rychlejší a silnější než relaxační masáž. Je určena především před nebo po zvýšeném fyzickém výkonu a stejně jako jiné masáže přispívá k navození celkové tělesné a duševní pohody.

Thajská masáž nohou

Jedná se o masáž plosek, nártů, holení i lýtek. Masáž má tři části. Nejprve tlakově na sucho bez použití oleje, kdy se uvolní body na nártech a chodidlech. Poté se přidává olej, se kterým je již masírování více uvolňující a relaxační, ale i přesto velmi stimulující. V třetí části se chodidla pomasírují dřevěnou tyčkou, která dá masáži další nový rozměr, který v klasické „evropské“ masáži nenajdeme. Thajská masáž chodidel je skvělá a Vaše nožky jí jistě ocení. Délka masáže je 60 minut a je u klientů velmi oblíbená.

Masáž tibetskou mísou

Novinka v mé nabídce od 1.1.2024. Masáž tibetskou mísou je velmi silná, jedinečná, harmonizující a hluboce relaxační metoda, která dokáže být pro tělo velmi přínosná. Mísa je přikládána na jasně určená místa na těle, kde ji rozvibrovávám a rozeznívám. Během masáže ležíte na břiše, jste zcela oblečeni a zakryti dekou, kterou vždy na konkrétním masírovaném místě odkryji. Masáž zvukem jemným způsobem uvolňuje a rozpouští napětí a bloky v těle. Vibrace mísy pomáhají čistit krev, masírovat svaly, orgány a dokonce i kosti. Zároveň se při masáži navozuje hluboká relaxace, tělo se harmonizuje a dostává do rovnováhy. Vibrace dokáží proniknou v těle až do míst, kam se rukou či prsty nedosáhne, i proto je tato masáž jedinečná. Vřele doporučuji dopřát si tuto výjimečnou masáž vibracemi a zvukem.

Poznámka: Při objednání této masáže mi vždy dopředu dejte vědět, že budete chtít masáž tibeskou mísou, abych byl připraven a mísu si s sebou do masérny donesl. 🙂

Těhotenská masáž

Jemná, relaxační masáž pro těhotné ženy. Masáž je prováděna primárně v leže na boku, případně na zádech. Vždy je kladen důraz na stádium těhotenství a jak se těhulka cítí a s čím přichází. Masáž se neprovádí v prvním trimestru těhotenství.

Bewit Miracle masáž

Co se za tímto názvem skrývá? Jedná se o jemnou masáž za použití esenciálních olejů v top kvalitě od českého výrobce firmy @bewit.cz ⭐ Po úvodním promačkání a rozvolnění zad okolo páteře nanáším v nosném kokosovém oleji na záda v přesně určeném pořadí esenciální oleje. Jemně je roztírám a vmasírovávám do pokožky. Jedná se o velmi relaxační a příjemnou aroma masáž. Na závěr po zakrytí ručníkem přidávam v chladných měsících na páteř lávové kameny, pro větší pocit relaxace a uvolnění.🙌 Je to technika, kde díky kombinaci 8 esenciálnich olejů můžeme tělo dostat do rovnováhy a celkové harmonizace. Můžeme ji využít když např. potřebujeme posílit imunitu, jsme v nepohodě, pomoci od bolesti, či si prostě jen dopřát relaxaci, uvolnění a moudrost esenciálních olejů.🌸 Kdo si tuto aroma masáž s přesahem přijde užít?🙂

Poznámka: Při objednání této masáže mi vždy dejte dopředu vědět, že budete chtít Bewit Miracle masáž, abych byl připraven a měl s sebou všechny potřebné olejíčky.

Bodová masáž chodidel

Základ této masáže vychází ze známého poznatku, že na všech zakončeních lidského těla existují reflexní plošky, odpovídající příslušným orgánům nebo oblastem těla. Při této masáži se soustřeďuji na masírování a stlačování míst a bodů na obou chodidlech, na nártech, na bocích chodidel a prostoru nad oběma kotníky. Stlačování přispívá k obnovení rovnováhy potřebné k normálnímu fungování lidského těla. Má blahodárný vliv na psychiku člověka, proto se také využívá k úlevě od stresu. Samotná masáž trvá přibližně 60 minut, ale dá se časově upravit potřebám klienta. Po masáži se tělo stává odolnější, vyrovnanější, budete odcházet s pocitem lehkých nohou, uvolnění a příjemně zrelaxovaní.

Lymfatická masáž nohou

Jedná se o jemnou techniku, jejíž hmaty ovlivňují lymfatický systém. Při této masáži se používá jasně daná sestava hmatů, které jsou jemné, pracuje se bez oleje jen pomalými tahy po pokožce. Lymfatická masáž ovlivňuje přirozenou detoxikaci organismu, pomáhá odvádět přebytečnou tekutinu z těla, podporuje také regeneraci tělesných tkání, odbourává stres, či zlepšuje spánek. Je velmi relaxační a v neposlední řadě má mimořádný vliv v boji proti celulitidě. Doporučuje se opakovat vícekrát po určitou dobu, i když i jedna taková masáž je lepší než žádná. Masáž časově vychází do 90 minut. Po proceduře se doporučuje zvýšený příjem tekutin a klidový režim.

Energetické masáže:

Relaxačně harmonizující masáž:

Jedná se o jedinečnou intuitivní masáž, kdy se propojuje masáž relaxační s přikládáním dlaní a prouděním energie skrze ně. Díky této masáži se budete cítit příjemně vyladění a uvolnění. Před masáží si vždy řekneme co očekáváte, s čím přicházíte a dle toho se samotná masáž bude odvíjet.

Access Bars®

Jedná se o relaxační, dotekový, tělo i duši povzbuzující proces, zaměřený na stimulaci 32 bodů v oblasti hlavy, kdy každý z těchto bodů ovlivňuje různé oblasti našeho života (např. kreativitu, komunikaci, radost). Během přijímání metody Access Bars, kdy se jemným, cíleným dotykem stimulují tyto body, klient leží na lehátku a oddává se 60 – 90 minutové relaxaci, při které se zpomalí mozkové vlnění. Klient se dostane do uvolněných stavů a dochází k obnovení toku energie, která je v mozku a těle zablokovaná. Zažívá hluboké uvolnění, při kterém je možné změnit postoje, přesvědčení a myšlenkové vzorce, které mu již v životě neslouží. Může cítit proudění energie v těle, nebo vidět obrazy a různé vize. Sezení může být doplněno konkrétním záměrem (co chcete v životě změnit) a při procesu se můžeme na dané téma zaměřit. Odblokování se spouští okamžitě, je citelné již během ošetření. Po ošetření lidé zažívají úlevu ve fyzickém těle, ale i mentální úlevu. Říká se, že po aplikaci Access Bars® se v nejhorším případě budete cítit jako po nejlepší masáži hlavy Vašeho života a v nejlepším případě se Vám začne měnit život.

Access Energetický Facelift ™

Jedná se o pečující metodu, která dokáže vyhladit vrásky a omladit tvář, může způsobit změny vašeho obličeje a dekoltu a dodat jim krásně zářivý efekt. Tento proces omladí nejen vaše tělo, ale i mysl. Obnoví se přirozený tok energie uvnitř těla i kolem něj. Celý proces trvá 60-90 minut, klient leží na lehátku, relaxuje a přijímá jemné dotyky na obličeji, krku a části hrudníku. Doteky slouží ke spuštění a přesunu energie, k uvolnění bloků v energetických polích, či stagnace způsobené emocemi či dlouhodobým stresem. Metodu lze provádět i z větší části bez dotyku, pouze prací v energetickém poli obličeje, krku a dekoltu. Záleží na každém co mu vyhovuje. Po sezení jsou klienti mnohem uvolněnější jak ve vzhledu, tak v chování a znatelně se zlepší duševní pohoda člověka. Z mé praxe mohu říci, že tato metoda nepůsobí jen v oblasti obličeje, ale tělo si při procesu nasměruje a dodá energii přesně tam kam to cítí a potřebuje. Kdo si dopřeje péči a zkusí energie Faceliftu?