Masáž:

Když přijdete bez požadavku na konkrétní druh masáže, tak svou masážní sestavu propojuji s prvky více druhů masáží. S prvky sportovní, relaxační, havajské lomi lomi, či hloubkové masáže a v chladných měsících i s lávovými kameny. Vždy je to o vzájemné domluvě a také o tom jakou máte představu o masáži a s jakým záměrem za mnou jdete. Tím, že propojuji více druhů technik je moje masáž specifická, jedinečná a osobitá.

Pozitivní přínos masáží:

– ulevují od bolesti a ztuhlosti svalů a zlepšují výkonnost pohybového aparátu

– napomáhají regeneraci svalstva a tkání

– podporují lymfatický a cévní systém v odplavování toxinů

– prokrvují pokožku a odstranění odumřelých částí pokožky

– odbourávají stres

– posilují imunitu

Moje masáž:

Masáž, kde propojuji více masérských technik a mých masérských zkušeností. Je ideální pro klienty, kteří přišli bez záměru na konkrétní druh masáže. Jedinečná a nejčastěji prováděná masáž.

Relaxační masáž:

Slouží k odstranění únavy, pomáhá podpořit krevní oběh a vyloučit toxické látky z organismu. Uvolňuje tělo i mysl a celkově odstraňuje stres a napětí. V mém podání obsahuje jemnější, pomalejší hmaty a vědomé, pečující doteky.

Sportovní masáž:

Slouží k odstranění ztuhlosti a bolestivosti svalstva, přispívá k regeneraci svalového aparátu. Je některými svými hmaty rychlejší a silnější než relaxační masáž. Je určena především před nebo po zvýšeném fyzickém výkonu a stejně jako jiné masáže přispívá k navození celkové tělesné a duševní pohody.

Tlaková masáž chodidel

Základy reflexologie vychází ze známého poznatku, že na všech zakončeních lidského těla existují reflexní plošky, odpovídající příslušným orgánům nebo oblastem těla. Při tlakové masáži chodidel se soustřeďuji na masáž a stlačování specifických plošek na obou chodidlech, na nártech, na bocích chodidel a body nad oběma kotníky. Stlačování přispívá k obnovení rovnováhy potřebné k normálnímu fungování lidského těla. Má blahodárný vliv na psychiku člověka, proto se také využívá k úlevě od stresu. Samotná masáž trvá přibližně 60 minut, ale dá se časově upravit potřebám klienta. Po masáži se tělo stává odolnější, vyrovnanější, budete odcházet s pocitem lehkých nohou, uvolnění a příjemně zrelaxovaní.

Thajská masáž chodidel

Novinka v nabídce mých masáží od Září 2022. Jedná se o masáž plosek, nártů, holení i lýtek. Masáž má tři části. Nejprve tlakově na sucho bez použití oleje, kdy se uvolní body na nártech a chodidlech. Poté se přidává olej, se kterým je již masírování více uvolňující a relaxační, ale i přesto velmi stimulující. V třetí části se chodidla pomasírují dřevěnou tyčkou, která dá masáži další nový rozměr, který v klasické „evropské“ masáži nenajdeme. Thajská masáž chodidel je skvělá a Vaše nožky jí jistě ocení. Délka masáže je 60 minut.

Access Bars®

Jedná se o relaxační, dotekový, tělo i duši povzbuzující proces, zaměřený na stimulaci 32 bodů v oblasti hlavy, kdy každý z těchto bodů ovlivňuje různé oblasti našeho života (např. kreativitu, komunikaci, radost). Během přijímání metody Access Bars, kdy se jemným, cíleným dotykem stimulují tyto body, klient leží na lehátku a oddává se 60 – 90 minutové relaxaci, při které se zpomalí mozkové vlnění. Klient se dostane do uvolněných stavů a dochází k obnovení toku energie, která je v mozku a těle zablokovaná. Zažívá hluboké uvolnění, při kterém je možné změnit postoje, přesvědčení a myšlenkové vzorce, které mu již v životě neslouží. Může cítit proudění energie v těle, nebo vidět obrazy a různé vize. Sezení může být doplněno konkrétním záměrem (co chcete v životě změnit) a při procesu se můžeme na dané téma zaměřit. Odblokování se spouští okamžitě, je citelné již během ošetření. Po ošetření lidé zažívají úlevu ve fyzickém těle, ale i mentální úlevu. Říká se, že po aplikaci Access Bars® se v nejhorším případě budete cítit jako po nejlepší masáži hlavy Vašeho života a v nejlepším případě se Vám začne měnit život.

Access Energetický Facelift ™

Jedná se o úžasný proces, laskavou a pečující metodu, která dokáže vyhladit vrásky a omladit tvář, může způsobit změny vašeho obličeje a dekoltu a dodat jim krásně zářivý efekt. Tento proces omladí nejen vaše tělo, ale i mysl. Obnoví se přirozený tok energie uvnitř těla i kolem něj. Celý proces trvá 60-90 minut, klient leží na lehátku, relaxuje a přijímá jemné dotyky na obličeji, krku a části hrudníku. Doteky slouží ke spuštění a přesunu energie, k uvolnění bloků v energetických polích, stagnace způsobené emocemi či dlouhodobým stresem. Metodu lze provádět i z větší části bez dotyku, pouze prací v energetickém poli obličeje, krku a dekoltu. Záleží na každém co mu vyhovuje. Po sezení jsou klienti mnohem uvolněnější jak ve vzhledu, tak v chování a znatelně se zlepší duševní pohoda člověka. Z mé praxe mohu říci, že tato metoda nepůsobí jen v oblasti obličeje, ale tělo si při procesu nasměruje a dodá energii přesně tam kam to cítí a potřebuje. Kdo si dopřeje péči a zkusí energie Faceliftu?

Kvantová relaxace MV

Více o této metodě v samostatné záložce na webu.