Edit Červen 2022: Mobilní služby provozuji již málo, už mám méně času a více klientů v masérně. Samozřejmě mám stálé klienty, za kterými docházím. Mobilně rád dojdu, když čas dovolí, v rámci bydliště a okolí, ale více se soustředím na klienty v masérně. Vždy je to o domluvě a načasování, proto se této služby nechci úplně vzdát, ale již je velmi omezena. Děkuji za pochopení.

Hlavní výhodou mobilní masáže je, že nemusíte nikam cestovat a masáž přijede za Vámi domů, do firmy či na sportoviště. Podmínkou je dostatečný prostor pro lehátko a výkon služby, tekoucí teplá voda a klidné prostředí. Přivezu si veškeré vybavení – lehátko, masážní olej, ručníky, o nic se nestaráte. Masáž probíhá v prostředí, které znáte a cítíte se pohodlně a bezpečně. Po masáži nemusíte nikam cestovat, jste-li doma můžete okamžitě odpočívat, relaxovat a užívat klidu, což je po masáži či energetických metodách ku prospěchu.

Naopak každému nemusí vyhovovat masáže doma, či si domů zvát maséra a rádi si za službou dojedou. Výhodou je opuštění zajetých kolejí domova. V neutrálním prostředí se snáze uvolní a užijí péči a čas věnovaný jen jim.

Každý jsme jedinečný a každému vyhovuje něco jiného. I proto jsem rád, že můžu nabídnout možnost výběru kde si masáž užít. Stejně tak přistupuji i ke klientům – osobním přístupem s vědomím, že jsme každý jedinečnou bytostí, která si zaslouží individuální péči a vědomý dotek.