Co je Kvantová relaxace MV?

Kvantová relaxace MV je vlastní autorská metoda, o které jsem věděl, že jednou budu zprostředkovávat, jen jsem nevěděl kdy to bude a jak jí uchopím.

Již několik let cítím mezi dlaněmi energii a dokáži energii cítit i z rostlin, kamenů, vody, předmětů či jen tak v prostoru okolo mě – v informačním poli, chcete-li v kvantovém poli, což je zjednodušeně prostor, který propojuje vše se vším v celém vesmíru. Rád si s těmito energiemi hraji a experimentuji.

Zkoušel jsem častokrát si takto hrát v poli kamarádů a známých, kteří mi potvrdili, že něco cítili, ať už to bylo mravenčení, pocit energie v těle či různé vize a obrazy. Jednou se dokonce ozval již vyléčený orgán, který kamarádka nedávno s lékaři řešila a při sezení se mnou jasně pocítila, že se jakoby ještě něco potřebovalo dočistit, či doladit. Po skončení sezení se cítila skvělě a orgán dále nepociťovala. Dále také např. uvolnění unavených a přetažených paží, kdy klientka nemohla bolestí spát, jsem se pokusil uvolnit masáží a zároveň energií v kvantovém poli a druhý den mi přišla zpětná vazba, že se konečně po týdnu vyspala. Tyto a další střípky skládanky mi ukazovaly, že mám s touto metodou vyjít na světlo a zprostředkovávat ji ostatním a tímto být prospěšný i více než jen masážemi či tělesnými procesy Access Bars či Access Facelift.

Název Kvantová relaxace mi byl doporučen mojí vědomou kamarádkou, které takzvaně „chodí“ informace. Po sezení Access Facelift mi jen řekla, že pro mě má informaci, že mám dělat práci s energií a ta se má jmenovat Kvantová relaxace. Věděla jen, že mě práce s energií baví, ale netušila, že mám v plánu s ní pracovat více či dokonce stvořit svojí metodu.
Bral jsem to jako jasný vzkaz, že nastal čas. A tak se děje. K názvu jsem jen přidal písmena MV(moje iniciály), tím dostal tento proces můj otisk.

Jak metoda probíhá? Velice jednoduše. Lehnete si na lehátko, zavřete oči a necháte se unášet proudem kvantové relaxace. Nejdříve se s Vámi propojím skrz Vaše chodidla, kdy několik minut držím prsty na nohou a naše těla se navnímají a zároveň na sebe naladí. Už v této chvíli často klienti pociťují postupující příliv energie od nohou vzhůru k hlavě. Dále už pracuji v kvantovém poli okolo Vašeho těla, v průběhu procesu také intuitivně přikládám dlaně na různé části Vašeho těla a nechám energii proudit, na závěr přejdu opět na několik minut k nohám.

Nutno podotknout, že se při této metodě stávám pouze jakýmsi kanálem, kterým energie proudí a vše si sama řídí. Naše těla jsou inteligentní a moc dobře vědí jak s energií nakládat a umí ji poslat tam kde je zapotřebí. Nejsem tedy tím, který posílá něco svého, nebo nějaký záměr, ale nechám proudit energii zdroje, aby doproudila přesně tam kam má.

Co můžete očekávat? Každý jsme jedinečná bytost a každý vnímá svět a dění kolem něj přes svůj jedinečný pohled, proto bude i Váš prožitek z Kvantové relaxace MV jedinečný. Můžete zažít uvolnění, zrelaxování, možnost vnímat proudění energie po těle či mít různé vhledy či obrazy. Metoda jde i do hloubky a měla by zapůsobit i na různé nerovnováhy v těle, jak fyzické, tak duševní. Jedná se vlastně o energetickou masáž.

Relaxaci jsem nastavil na délku 60 min, aby byl prostor na úvodní povídání a případné závěrečné sdílení. Proces lze samozřejmě praktikovat i na dálku.

Sama metoda se jistě ještě bude vyvíjet a tím, že ji budu více a více praktikovat a dostávat od Vás zpětné vazby, se i Vy na tomto procesu zdokonalování budete podílet. Jsem moc zvědavý co všechno nám Kvantová Relaxace MV může otevřít a čím vším může být každému jednomu z Vás přínosná.